Altinkaya şimdi ara TekinYol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan hepimizin zor halde kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yapmaktayız. istanbul vilayet sınırları arasında verdiğimiz çekici hizmeti ile arıza, kaza ve yolda kalmanıza neden olan bütün sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli biçimde çekerek, dilediğiniz yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale oluşturan tecrübeli ekibimiz tıpkı zamanda arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt benzeri araç yardım konularında da destekçi olmakta. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz tüm vasıta arızalarında vasıta yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait bütün oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un bütün ilçelerine en geç 30 dakika içinde ulaşabilmektedir.

cazibeli
Hangi Araçlara çekimli Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
şirket kadromuz arasında bulunan yol yardım araçlar ile her çeşitli araç kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. deneyimli personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. karşınıza çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru şekilde onarım edilmesini sağlıyor, talebinize göre aracınızı götürülmesini istediğiniz yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve araç yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üstünden ya da web sayfası üzerinden fiyat teklifi ilgi edilmesi doğrultusunda, ücretler meselesi için net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, kötü sürprizleri uzman kadrosu ile YöK etmenize destekçi olur.

araç kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek vasıta kurtarma gerekse öteki hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı durumlarda yakın illere de servislerimiz söz meselesidir. Acil kurtarmalar için korkusuzca bizi arayabilirsiniz. araç kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunmakta. Bunlardan bir tanesi de araç yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari vasıta Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunmakta. araç galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım şekilde iki ayrı Istanbul Çekici konseptte hizmet vermekte olup gerekli son teknolojik donatıya sahiptirler. araç kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik çekici kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir iş olabilmektedir. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler çoğunlukta istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik cazibeli kamyon sahipleri, bir kamyon, bir meslek planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her süre çekilecek araçlara ihtiyaç bulunur. Bu, oldukça çok işletme sahibi için istikrarlı, kolay şekilde resesyona dayanıklı bir meslek ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, türlü nedenlerden dolayı çekilmesi gereken bir sıra vasıta olmaktadır. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik çekimli kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, çok aşırı kısa zamanda kafanızın üzerinden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, iş planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, Istanbul Yol Yardim şayet varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de imkan tanır. bununla beraber kuvvetli yanlarınızı belirlemenize de imkan tanır. Bu kendi kendini değerlendirme mühim bir şeydir, çünkü kuvvetli ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. yerel ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekmektedir. Devlet kurumları ve çok sayıda işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi ilgi ediyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *